Metaller Nerden ve Nasıl Alınır ?

Metaller Nerden ve Nasıl Alınır ?

Hammadde sektörü; dinamik, hızlı tedarikin ve teslimatın ön planda olduğu; kalitenin ve uygun fiyatın bir arada talep edildiği, endüstrinin ihtiyaçlarını anında karşılayabilecek firmalardan kurulmalıdır. A Plus Galvaniz; bu felsefe ile yerli ve ithal hammadde imalatçılarının ürünlerini ülkemiz endüstrisine sunmaktadır.

Metaller Nerden ve Nasıl Alınır?

Endüstrinin pek çok yerinde kullanılan bakır katot, bakır filmaşin, bakır tel ile çinko, alüminyum, kalay veya kurşun külçenin tedariki için hızlı ve güvenilir bir partner metal işleme piyasasında önemli avantaj sağlayacaktır. Uygun fiyatları, hızlı sevkiyatı ve kalitesi ile A Plus Galvaniz tüm formlarda bakırın veya alüminyum, kalay, kurşun gibi alaşım elementlerinin güvenilir tedarikçisidir.

Metal tedarikinde alım sonrası teslimatın zamanında sağlanması, endüstrimizin, zamanın getirdiği dinamizme uyum sağlaması için son derece yüksek öneme sahiptir. Alüminyum döküm, pirinç hammadde imalatı, çelik hammadde imalatı, demir veya demir dışı tüm malzemelerin dökümünün veya dövmesinin bulunduğu tüm firmalara A Plus Galvaniz hızlı teslimatı ile hizmet vermektedir. Metal alımının ardından talep edilen teslim süresine göre çeşitli kargo opsiyonları ile talep edilen metaller firmanıza ulaştırılır.

Metal Tedarikinde Güvenilir Firma

Metal tedarikinde süreklilik ve bulunabilirlik imalatın kesintiye uğramaması için kritik öneme sahiptir. Metal tedariki tam istenilen zamanda, lojistik kaygı güdülmeden, eksiksiz ve kaliteli olarak gerçekleştirilmelidir. A Plus Galvaniz sektörün ihtiyaçlarının farkında olarak yerli ve ithal metallerin kaliteli ve uygun fiyatlı tedarikçisidir.

 Metal Sektörünün Büyüyen Tedarikçisi

A Plus Galvaniz, geniş ürün yelpazesi ile özellikle alaşım elementlerinin endüstrimize sağlanması konusunda sayılı tedarikçiler arasında yer almaktadır. Sürekli büyüyen personel kadrosu ile sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak profesyonel ekibini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre şekillendirmekte ve genişletmektedir. A Plus Galvaniz, geniş tedarik ağı ile sürekli gelişerek yerli ve yabancı partnerlerinin sayısını arttırmaktadır. Ülkemiz endüstrisinin alaşım elementi ihtiyaçlarının getirdiği farkındalık ile gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Demir ve demir dışı elementlerin külçe veya istenilen diğer biçimlerde güvenilir tedarikçisi olan A Plus Galvaniz ile metal endüstrisinin ihtiyaçları kaliteli ve uygun fiyatlar ile anında karşılanır. Metal A Plus Galvaniz’den alınır.

TOP