ÜRÜNLERİMİZ

A Plus Galvaniz sürat ve kalitesini destekleyen stok gücüyle müşteri taleplerini hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

 

ÇİNKO / KÜLÇE

BAKIR / KATOT

BAKIR / FİLMAŞİN

BAKIR / TEL

ALÜMİNYUM / KÜLÇE

KALAY / KÜLÇE

KURŞUN / KÜLÇE

DEMİR / SAÇ

A Plus Galvaniz Maden Ürünleri

A Plus Galvaniz, üreticisinden tedarik edilen ürünlerin satışının gerçekleştiği firmadır. Endüstri pazarında yer edinmiş en güçlü isimlerden biri olmaktadır. Ürünlerini ise a sınıfı kalitede olarak üreticisinden tedarik edip satışını gerçekleştirir. Bu ürünleri, maden ürünleri esaslı olmaktadır. Bu maden ürünleriyse

  • Çinko Külçe
  • Alüminyum Külçe
  • Kalay Külçe
  • Kurşun Külçe
  • Bakır Katot
  • Bakır Filmaşin
  • Bakır Tel
  • Demir Saç

ürünleri ile satış yapan firmadır.

A Plus Galvaniz maden esaslı ürünlerin tamamı endüstriyel ana ürünlerolarak, çeşitli alaşımların üretiminde kullanılmaktadır.

A Plus Fiyatlı ve Kaliteli Ürünler

Satışını gerçekleştirdiği ürünleri piyasadaki ürünlerden daha uygun fiyat ile cazip gelebilmesi için ürünlerinde, kalite sınıfını yüksek düzeyde tutmaktadır. Bunun yanı sıra stok gücü ve toptan tedarik seçenekleri ile müşteri odaklı olduğunu göstermektedir. Kalitesi yüksek sınıf metallerde metal fiyatları oldukça yüksek olabilirken A Plus Galvaniz kalite/uygun fiyat dengesini de müşterisi yararına göstermektedir. Piyasadaki varlığını bu şekilde sürdürürken markasını da kitleler ile genişletmeye devam ediyor. 

Birçok yatırımcı sektör değişikliği gözetmeksizin yatırım yapabilir. Bunun avantajlarından biri olan endüstriden finansal sektöre geçiş ise örnek verilebilir bir örnektir. Yani borsada bulunan metal ürünlerin, borsa merkezi olarak bilinen Londra metal borsası ile metal ürün fiyatların kalite sınıfları karşılaştırılarak girişilen yatırımdır. Endüstri ürünlerin yatırım amacı ile kullanılmasının getirisi yüksek olabilirken, bu endüstri ürünlerinin borsada değerlendirilmesi de yüksek getiri sağlayabilir. Yani gerek endüstriyel yatırım gerekse de finansal yatırımda metal ürünlerin getirisi yüksek olabilmektedir.

 

TOP